Moje klientela – dospělí

individuální řízené meditace

60 letou paní přivedla její dcera, která ke mně chodila již delší dobu na konzultace a meditace. Chtěla své mamince, která již několik let brala léky na úzkosti, dopřát stejný zážitek v meditaci. Chtěla, aby prožila podobný pocit, který si zažila ona. Paní byla v první chvíli nervózní a nejistá. Po chvíli se osmělila a přidala se k nám. Společně jsme uklidnily dech, stáhli si na sebe energii světla, do kterého jsme se zabalily a která pomáhá k lepšímu uvolnění. Postupně jsme se se světlem posunovali jednotlivými čakrami a sestoupili k matičce zemi, kterou jsme nakonec v představách obejmuli. Paní se na konec ani nechtělo ukončit meditaci, při které se celá uvolnila a vypnula od všech starostí i strachů. Potom co otevřela oči se cítila uvolněná, odpočatá a plná energie. Hned se objednala na další meditaci. Chodila již sama bez dcery. Po čase se mi svěřila, že jí meditace se mnou tak pomáhá, že už mohla vysadit léky, které dřív brala na nervy. Toto byl pro mě jeden z nejkrásnějších zážitků. Díky tomu vím, že meditace má smysl a má neuvěřitelné účinky na lidskou psychiku.

45 ženu přivedl její přítel, který ke mně již dlouho chodil individuálně meditovat. Byla velmi nervózní, ustrachovaná, nedokázala se skoro ani uvolnit. Když povídala, přeskakovala od jedné věci k druhé. Stěžovala si mi, že má hodně práce, skoro nedokáže vypnout. Večer se jí špatně usíná. Nechce brát prášky na spaní. Má strach, že by na nich byla závislá. Zkusili jsme společně meditovat. Společně jsme sledovali svůj dech, poslouchali nádech a výdech, dokud se paní neuvolnila a neuklidnila. Poté jsme si všichni stáhli energii světla. Zabalili se do ní. Pomohla nám se lépe udržet v meditaci. Jeden pramen světla jsme stáhli ke své sedmé čakře a sestupovali jsme postupně od jedné čakry k druhé až dolů na zem k základní kořenové. Energií světla jsme očišťovali i celý svůj energetický obal. Nakonec jsme vystoupili z meditace. I této paní to neuvěřitelně pomohlo. Odcházela klidná a naprostou uvolněná a plná energie. Pravidelně se ke mně na meditaci a povídání vracela.

 

40 žena přišla potom, co jsme se potkali na jedné dovolené. Jednalo se o ředitelku jedné firmy, kterou nebudu jmenovat. Pracovala ve velmi velkém nasazení a ve stresu. Skoro neodpočívala. Práci si brala s sebou i na dovolenou. Nevypínala si ani telefon. Objednala se ke mně v okamžiku, když již byla tak unavená, že nedokázala vypnout. Byla neustále tak zavalená prací a ve stresu, že nedokázala večer usnout. Řekla, že to zkusí s meditací. I jí meditace pomohla. Odcházela uklidněná, uvolněná a opět plná pozitivní energie do další práce.  Dál se vracela vždy, když byla v podobném rozpoložení, jako na prvním setkání. Slibovala, že se bude chodit pravidelně. Bohužel se jí to nedařilo spojit častěji s prací. Ale každé setkání, můj koučink a meditace jí pomohli. Díky tomuto uvolnění a očištění dokáže pracovat dál v podobném nasazení. Dál mě doporučuje svým známých a i ti mají podobné zkušenosti.

Nákupní košík
Přejít nahoru