O mně

Před dvaceti lety jsem začínala pracovat jako odborný vychovatel a terapeut. Při své praxi jsem se denně setkávala s klienty a jejich rodinami. Zde jsem často řešila výchovné i studijní problémy a nefunkční rodinné vztahy. Klientela byla zatížena i zneužíváním návykových látek a pobýváním v závadových skupinách.

V současné době dál pracuji s dětmi, klienty a jejich rodinami. Při své praxi používám různé možnosti i techniky, které slouží k prevenci syndromu vyhoření i k osobnímu rozvoji.

Při práci s dětmi i dospělými využívám i arteterapii a artefiletiku. Tyto techniky klientům pomáhají snadněji vyjádřit myšlenky i pocity. Využívám i energii reiky, abych jim pomohla se očistit a zbavit se negativních energií. Dále nabízím i zasvěcení do meditace kundalini reiky, která i mně otevřela cestu k sebepoznání.

S dětmi používám techniky moveterapie, která napomáhá jednoduchými cviky rozvíjet sluchové, zrakové vnímání, pozornost, čtení a psaní.

Na téma osobního rozvoje a prevenci syndromu vyhoření jsem zaměřila i výzkum na vysoké škole.

My Passion

A tak pracuji již dvacet let s klienty, různých věkových kategorií, od mladšího školního věku po dospělé. Při své praxi jim předávám své osobní zkušenosti. Zabývám se poradenstvím, koučinkem klientů, kteří se nacházejí v různých životních krizích. Vedu skupinové i individuální meditace, relaxace i imaginace, jak v poradně, i při procházkách a pobytu v přírodě

Pokud máte pocit, že ve vašem v životě něco chybí (klid, pohoda, radost)…, ,,cítíte potřebu na sobě začít pracovat“ tak vám mohu poskytnout podporu a naučit vás různé techniky, které vás dovedou k vnitřnímu klidu a pochopení vlastního JÁ, SEBEPOZNÁNÍ A SEBELÁSKU.

My Goals

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. 

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. 

Nákupní košík
Přejít nahoru